• Suomeksi
  • по-русски
  • På svenska
  • In English
  • Eesti
 

Bonne Juomat Oy

Käyntiosoite:
Mäntynummentie 8
08500 Lohja as.

Puhelin 019 382 233
Faksi 019 382 234

bonne@bonnejuomat.fi
Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@bonnejuomat.fi

 

Laskutusosoitteet

Verkkolaskutusosoite:
Verkkolaskutunnus TE003715073907
Verkkolaskuoperaattori on Tieto Oyj.

Paperilaskutusosoite:
Bonne Juomat Oy
PL 1141
02066 DOCUSCAN
Laskut voi lähettää skannauspalveluun sähköpostilla: tieto_pl1141@xbs-salo.com

 
 

Reittiohjeet »

 
 

Hallinto

Matti Väänänen

Toimitusjohtaja

Puh. 0400 845 970

matti.vaananen@bonnejuomat.fi

 

Virpi Tiainen

Toimisto ja laskutus

Puh. 019 382 233
virpi.tiainen@bonnejuomat.fi

 
 

Tuotanto ja laadunvalvonta

Kai Vaara

Tuotantopäällikkö
Puh. 044 337 1087
kai.vaara@bonnejuomat.fi

Anne-Mari Laine

Laatupäällikkö
Puh. 044 543 3149
anne-mari.laine@bonnejuomat.fi

Ari Sohlman

Tekninen työnjohto

Puh. 044 732 1149

ari.sohlman@bonnejuomat.fi

 

Myynti ja markkinointi

Alpo Miettinen

Myyntipäällikkö
Puh. 044 777 0284
alpo.miettinen@bonnejuomat.fi

Matti Väänänen (myynti, vienti)

Puh. 0400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

 

Varasto/noudot

Puh. 044 780 8874