• Japanese
  • Kiina
  • Eesti
  • In English
  • På svenska
  • по-русски
  • Suomeksi
 

Bonne Juomat Oy

 
 

Administration

 

Matti Väänänen
Verkställande direktör
Tel. +358 (0)400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Merja Jossfolk
Administrativ chef
Beställningar, fakturering
bonne@bonnejuomat.fi
Tel. +358 (0)19 382 233

 

Försäljning och marknadsföring

 

Matti Väänänen (försäljning, export)
Tel. +358 (0)400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Alpo Miettinen
Kontaktchef
Tel. +358 (0)44 777 0284
alpo.miettinen@bonnejuomat.fi

Bageri- och industriförsäljning
Condite Oy

Lisenssikatu 5
21100 Nådendal
Tel. +358 (0)2 436 5900

Food Service & HoReCa
Conaxess Trade Finland Oy

Olli-Pekka Kinnunen
Tel. +358 (0)50 367 3167
olli-pekka.kinnunen@conaxesstrade.com
Pauli Westenius
Tel. +358 (0)45 111 2400
pauli.westenius@conaxesstrade.com
Minna Itämeri
Tel. +358 (0)40 833 9453
minna.itameri@conaxesstrade.com

Dagligvaruhandel
Conaxess Trade Finland Oy

Norra Finland:
Jukka Alasuutari
Tel. +358 (0)400 816 092
Östra Finland, Uleåborg:
Pekka Ikäkoivu
Tel. +358 (0)44 370 0151
Vasa, Karleby, Jyväskylä, S:t Michel:
Juha Holmberg
Tel. +358 (0)40 742 6600
Tammerforsregionen:
Marika Syrjä
Tel. +358 (0)40 594 2874
Sydvästra Finland:
Kalevi Tähtinen
Tel. +358 (0)400 592 750
Huvudstadsregionen:
Jari Finer
Tel. +358 (0)400 409 736
Sydöstra Finland:
Juuso Saaristo
Tel. +358 (0)44 336 7481

 

Produktion och kvalitetskontrol

 

Anne-Mari Laine
Kvalitetschef
Tel. +358 (0)44 543 3149
anne-mari.laine@bonnejuomat.fi

Pia Hinden
Produktion och produktutvecklingsteknik
Tel. +358 (0)447 110 117
pia.hinden@bonnejuomat.fi

Ari Sohlman
Service- och underhållschef
Tel. +358 (0)44 732 1149
ari.sohlman@bonnejuomat.fi

Marinos Lazarides
Disponent
Tel. +358 (0)44 7490 930
marinos.lazarides@bonnejuomat.fi

 

Varuutlämning

Tel. +358 (0)44 780 8874 

 
osoite220588838.png

Tallåsvägen 8
08500 Lojo as.
Ruttinstruktioner »

puhelin359008545.png

Telefon +358 (0)19 382 233
Fax +358 (0)19 382 234

email59183093.png

bonne@bonnejuomat.fi
Våra E-postadresser har följande form:
förnamn.efternamn@bonnejuomat.fi

 

E-faktureringsadress:
E-fakturering ID TE003715073907
E-faktura operator: Tieto Oyj

Faktureringsadress för pappersfakturor:
Bonne Juomat Oy
PO Box 1141
02066 DOCUSCAN
Fakturor kan skickas till vår skanningstjänst via e-post: tieto_pl1141@xbs-salo.com