Yhteystiedot

 
 
 

Hallinto

Matti Väänänen
Toimitusjohtaja
040 084 5970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Merja Jossfolk
Hallintopäällikkö (tilaukset, laskutus)
019 382 233
merja.jossfolk@bonnejuomat.fi

 

 

Myynti ja markkinointi

Matti Väänänen
(myynti, vienti)
040 084 5970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Alpo Miettinen
Yhteyspäällikkö
044 777 0284
alpo.miettinen@bonnejuomat.fi

 

Päivittäistavarakauppa

Pohjois-Suomi
Conaxess Trade Finland Oy
Jukka Alasuutari
040 081 6092

Itä-Suomi, Oulu
Conaxess Trade Finland Oy
Pekka Ikäkoivu
044 370 0151

Vaasa, Kokkola, Jyväskylä, Mikkeli
Conaxess Trade Finland Oy
Juha Holmberg
040 724 6600

Tampereen seutu
Conaxess Trade Finland Oy
Marika Syrjä
040 594 2874

Lounais-Suomi
Conaxess Trade Finland Oy
Kalevi Tähtinen
040 059 2750

Pääkaupunkiseutu
Conaxess Trade Finland Oy
Jari Finer
040 040 9736

Kaakkois-Suomi
Conaxess Trade Finland Oy
Juuso Saaristo
044 336 7481

 

Leipomo- ja teollisuusmyynti

Condite Oy
Lisenssikatu 5
21100 Naantali
02 436 5900

 

Food Service & HoReCa

Pauli Westenius
Conaxess Trade Finland Oy
045 111 2400
pauli.westenius@conaxesstrade.com

Minna Itämeri
Conaxess Trade Finland Oy
040 833 9453
minna.itameri@conaxesstrade.com

Outi Lairila
Conaxess Trade Finland Oy
044 743 7712
outi.lairila@conaxesstrade.com

 

 

Tuotanto ja laadunvalvonta

Anne-Mari Laine
Laatupäällikkö
044 543 3149
anne-mari.laine@bonnejuomat.fi

Pia Hinden
Tuotanto- ja tuotekehitysteknologi
044 711 0117
pia.hinden@bonnejuomat.fi

Ari Sohlman
Huolto- ja kunnossapitovastaava
044 732 1149
ari.sohlman@bonnejuomat.fi

Marinos Lazarides
Tehdaspäällikkö
044 749 0930
marinos.lazarides@bonnejuomat.fi

Lähettämö ja tavaran vastaanotto
044 780 8874
varasto@bonnejuomat.fi

 
 

Käyntiosoite
Mäntynummentie 8
08500 Lohja as.
Reittiohjeet »

Puhelin
019 382 233

Faksi
019 382 234

Sähköposti
bonne@bonnejuomat.fi

Tehtaanmyymälä
Huonontuneen Covid-19 takia Tehtaanmyymälä on kiinni toistaiseksi. 
Plastexin tiloissa, osoitteessa Venteläntie 12, 08500 Lohja.

 

Verkkolaskuosoite
003715073907

Verkkolaskuoperaattori
OpusCapita Solutions Oy

OVT
E204503

Paperilaskuosoite
Bonne Juomat Oy
PL 45797
00063 LASKUNET

Skannauspalvelu, PDF- tai TIFF muodossa
bonnejuomat.FI.P.127497-6@
docinbound.com