• Japanese
  • Kiina
  • Eesti
  • In English
  • På svenska
  • по-русски
  • Suomeksi
 

Bonne Juomat Oy

 
 

Hallinto

 

Matti Väänänen
Toimitusjohtaja
Puh. 040 0845970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Merja Jossfolk
Hallintopäällikkö
Tilaukset, laskutus
bonne@bonnejuomat.fi
puh. 019382233

 

Myynti ja markkinointi

 

Matti Väänänen (myynti, vienti)
Puh. 0400 845 970
matti.vaananen@bonnejuomat.fi

Alpo Miettinen
Yhteyspäällikkö
Puh. 044 777 0284
alpo.miettinen@bonnejuomat.fi

Leipomo -ja teollisuusmyynti
Condite Oy

Lisenssikatu 5
21100 Naantali
puh. 02 436 5900


Food Service & HoReCa
Conaxess Trade Finland Oy

Pauli Westenius
puh. 045 111 2400
pauli.westenius@conaxesstrade.com

Minna Itämeri
puh. 040 833 9453
minna.itameri@conaxesstrade.com

Päivittäistavarakauppa
Conaxess Trade Finland Oy

Pohjois-Suomi:
Jukka Alasuutari
puh. 0400 816 092

Itä-Suomi, Oulu:
Pekka Ikäkoivu
puh. 044 370 0151

Vaasa, Kokkola,
Jyväskylä, Mikkeli:
Juha Holmberg
puh. 040 742 6600

Tampereen seutu:
Marika Syrjä
puh. 040 594 2874

Lounais-Suomi:
Kalevi Tähtinen
puh. 0400 592 750

Pääkaupunkiseutu:
Jari Finer
puh. 0400 409 736

Kaakkois-Suomi:
Juuso Saaristo
puh. 044 336 7481

 

Tuotanto ja laadunvalvonta

 

Anne-Mari Laine
Laatupäällikkö
Puh. 044 543 3149
anne-mari.laine@bonnejuomat.fi

Pia Hinden
Tuotanto- ja tuotekehitysteknologi
Puh. 0447110117
pia.hinden@bonnejuomat.fi

Ari Sohlman
Huolto- ja kunnossapitovastaava
Puh. 044 732 1149
ari.sohlman@bonnejuomat.fi

Marinos Lazarides
Tehdaspäällikkö
Puh. 044 7490 930
marinos.lazarides@bonnejuomat.fi

Lähettämö ja tavaran vastaanotto
Puh. 0447808874
varasto@bonnejuomat.fi

 
osoite220588838.png

Käyntiosoite:
Mäntynummentie 8
08500 Lohja as.
Reittiohjeet »

puhelin359008545.png

Puhelin 019 382 233
Faksi 019 382 234

email59183093.png

bonne@bonnejuomat.fi
Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa: 
etunimi.sukunimi (at) bonnejuomat.fi

osoite220588838.png

Tehtaanmyymälä:
Plastexin tiloissa, osoitteessa Venteläntie 12, 08500 Lohja. Avoinna ke-pe klo 12:00-18:00.

Tervetuloa!

 

Verkkolaskuosoite: 003715073907
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
OVT: E204503

Paperilaskuosoite:
Bonne Juomat Oy
PL 45797
00063 LASKUNET

Skannauspalvelu, PDF- tai TIFF-muodossa:
bonnejuomat.FI.P.127497-6@docinbound.com